Culture Moves Europe: Představení výzvy na krátkodobou mobilitu

Zveme vás na představení výzvy na individuální mobilitu z nového programu Culture Moves Europe. V rámci grantu mohou umělci a kulturní pracovníci (jednotlivci nebo skupiny žadatelů od 2 do 5 členů) získat finanční podporu na krátkodobý výjezd do zahraničí. Výzva je určena žadatelům z následujících oblastí: architektura, kulturní dědictví, design a módní návrhářství, literární překlad, hudba, scénická umění a výtvarné umění. Výzva je otevřená až do 31. května 2023, ale hlásit se do ní můžete průběžně, vyhodnocovat se totiž bude vždy jednou za měsíc.

Představení výzvy proběhne online ve čtvrtek 10. listopadu od 10 do 11 hodin. Výzvu představí Małgorzata Szlendak (Evropská komise) a o své zkušenosti s mobilitním programem Kreativní Evropy promluví Dana Račková (Performalita). Akce bude probíhat v českém a anglickém jazyce se simultánním tlumočením.

Webináře se můžete zúčastnit prostřednictvím aplikace Zoom, odkaz vám zašleme na e-mail den před akcí na základě REGISTRACE.

Webinář bude možné sledovat také v živém vysílání na našem Facebooku. Záznam na Facebooku je v originálním znění, tedy v češtině a v angličtině.

Záznam v češtině najdete na našem YouTube.

Zpracovali jsme pro vás také Otázky a odpovědi z webináře, které najdete ve stejnojmenné sekci přímo u výzvy.