Zavřít

Liveurope Festival

V Praze proběhne 7. a 8. prosince čtvrtý ročník Liveurope Festivalu. Na festivalu, který hostí Palác Akropolis, se setkají všechny organizace zapojené do platformy Liveurope, místní hudební profesionálové i publikum. Součástí programu budou koncerty, diskuze o aktuálních tématech v oblasti hudby, networking a mnoho dalšího.

Podpořená platforma Liveurope je iniciativa, která spojuje 13 oblíbených hudebních klubů z několika evropských zemí. Platforma spolupracuje s místy, jenž aktivně podporují nové evropské talenty. Díky této nadnárodní programaci dosáhnou umělci lepších výsledků. Cílem Liveurope je získat široké a více rozmanité publikum pro evropskou hudbu a zcela rozpoutat umělecký potenciál nových evropských talentů i mimo svou zemi. Značka pořádá koncerty, konference a propaguje hudbu mladých evropských hudebníků například pravidelným vydáváním playlistů.

Koncerty

úterý 7. prosince, 18:30 – 00:00 v Paláci Akropolis

Jedenáct mladých nadějných hudebníků z osmi evropských zemí zahraje na všech třech stagích Paláce Akropolis.

Line-up: Aiko (CZ), Amelie Siba (CZ), BadFocus (CZ), Black Sea Dahu (CH), Bratři (CZ), Horsy (PL), Lash & Grey (SK), Los Sara Fontan (ES), Orange Dream (FR), Дeva (Deva) (HU), YĪN YĪN (NL). Program a vstupenky jsou k dispozici zde.

Představení Liveurope a diskuze se zapojenými organizacemi a umělci

středa 8. prosince, 09:30 – 11:00 v Tower Park Praha

Chcete se dozvědět více o Liveurope? Připojte se k na informativní prezentaci platformy a následnou diskuzi se zástupci hudebních klubů konání a umělci, kteří s naší podporou absolvovali turné.

Hlavní projevy:
Pavol Kukučka, Zastoupení EU v České republice (CZ) & Magdalena Mullerová, Kancelář Kreativní Evropa (CZ)

Prezentace Liveurope:
Elise Phamgia (BE) & Fernando Bittencourt Hersan (BE).

Diskuze:
Indie-popová skupina Black Sea Dahu (CH), zpěvačka a skladatelka Amélie Siba (CZ), Marcus Carbon, Aéronef (FR), Matjaž Manček, Kino Šiška (SI) a Petra Ludvíková, Palác Akropolis (CZ)

Moderuje Saša Michailidis.

Speed-meetings se zástupci Liveurope a společný oběd

středa 8. prosince, 11:15 – 12:30 v Tower Park Praha

Festival Liveurope je jedinečnou příležitostí ponořit se do hudební scény hostitelské země a získat přehled o tom, co nabízí. Z tohoto důvodu budeme proběhnou rychlá setkání s místními hudebními profesionály, aby se zástupci Liveurope seznámili s českou scénou a podpořili nové kontakty.

Více informací bude brzy následovat. Sledujte web Liveurope.

Kreativní
Evropa

dílčí program KULTURA

Výzvy

Akce

Nabídky partnerství

Kreativní Evropa v ČR 2014–2020

Novinky

STORIES

Užitečné odkazy

Kontakt

Kancelář Kreativní Evropa – KULTURA
Nekázanka 16
110 00 Praha 1

kultura@kreativnievropa.cz

Newsletter