Zavřít

MOSAIC (EL) hledá partnery pro projekty regionálního rozvoje

MOSAIC // Culture & Creativity je sociální organizace z řeckého města Patra. Jejími hlavními cíli jsou podpora a posilování kultury, práce s publikem a propagace řeckých kulturních organizací. Věnuje se monitoringu a zkoumání kulturních a kreativních odvětví a jejich vlivu na místní rozvoj, ekonomiku a sociální soudržnost.

MOSAIC také podporuje kulturní a sociální inovace a nové obchodní modely podporou společností a start-upů zaměřených na kulturu. Jejich pomoc se projevuje zejména v oblasti alternativních způsobů networkingu a spolupráce mezi umělci, obchodníky a veřejností.

V současné době hledá MOSAIC partnery z téměř všech oblastí kultury, ale i ekonomie nebo veřejné správy, pro projekty zaměřené na využití místní kreativity a kulturního kapitálu k prospěchu společnosti a nastartování regionálního/městského rozvoje. Do projektů by organizace ráda vstoupila jako partner.

Jedná se o typ projektu usilující o financování z programu Kreativní Evropa, konkrétně plánované výzvy Projekty spolupráce na západním Balkáně.

Kontakt: George Sarlis, T +30 6973243646, E george@mosaic-hub.gr

Odkazy

Kreativní
Evropa

dílčí program KULTURA

Výzvy

Akce

Nabídky partnerství

STORIES

Novinky

Kulturní dědictví: Návod k (pou)žití

Užitečné odkazy

Kontakt

Kancelář Kreativní Evropa – KULTURA
Celetná 17
110 00

224 809 118
224 809 134
kultura@kreativnievropa.cz

Newsletter