Zavřít

POU Varaždin (HR) hledá partnery pro projekt o roli kultury v místních komunitách

Veřejná univerzita Varaždin z chorvatského města Varaždin hledá partnery pro projekt „Znovuobjevení role odborníků v oblasti kultury ve vývoji místních komunit“.

Ve všech evropských komunitách sloužila kina, divadla a koncertní síně jako epicentra kulturního rozvoje, jež umožňovala lidem se scházet a potkávat odlišné kultury, názory, perspektivy a příběhy. S nástupem nových digitálních technologií a v reakci na stále se měnící potřeby publika musí profesionálové v oblasti kultury využívat specifické postupy pro různé segmenty publika, které osloví konkrétní skupiny a přimějí je využívat již zavedené kulturní prostory.

Cílem projektu je hledání nástrojů, schopností a modelů, které umožní reagovat na stále se měnící preference publika (zejména v oblasti filmu, divadla a organizaci kulturních událostí). Projekt se bude také zabývat tvorbou obchodních modelů, jenž zajistí udržitelnost provozu víceúčelových kulturních prostor.

Jedná se o typ projektu usilující o financování z programu Kreativní Evropa, konkrétně plánované výzvy Projekty evropské spolupráce 2020.

Kontakt: Lana Velimirović Vukalović, T +385 42 313 191, E vukalovic@pouvarazdin.hr

Odkazy

Kreativní
Evropa

dílčí program KULTURA

Výzvy

Akce

Nabídky partnerství

STORIES

Novinky

Kulturní dědictví: Návod k (pou)žití

Užitečné odkazy

Kontakt

Kancelář Kreativní Evropa – KULTURA
Celetná 17
110 00

224 809 118
224 809 134
kultura@kreativnievropa.cz

Newsletter