Zavřít

Rada provicncie Barcelona hledá partnery pro projekt TRAD & NOVA 6X6 (ES)

Projekt TRAD & NOVA 6X6 se týká oblasti nehmotného kulturního dědictví – chce vytvořit evropské know how zachování populární a tradiční kultury prostřednictvím výměny zkušeností mezi jinými evropskými projekty. Vychází z teze, že nejlepším způsobem, jak udržet tradici živou, je „oplodnit“ ji současnou estetikou a jazyky. Projekt by se měl týkat zejména hudby.

Diputació de Barcelona (Rada provicncie Barcelona) je instituce místní správy, která poskytuje technickou, ekonomickou a strategickou podporu pro 311 obcí provincie Barcelona. Hraje velmi aktivní roli v několika kulturních mezinárodních sítích, jako jsou RICC, LIKE nebo kulturní skupina organizace ULGC.

Jedná se o typ projektu usilující o financování z programu Kreativní Evropa, konkrétně plánované výzvy Projekty evropské spolupráce 2019.

Kontakt: Pia Bosch i Codolà, Technical advisor – Culture Department, T 934022833, M 648685381, E boschcpd@diba.cat, A Recinte Escola Industrial, Edifici del Rellotge, 1a planta Comte Urgell, 187, 1a, 08036 Barcelona, Spain

Odkazy