Zavřít

Evropské sítě kulturních a kreativních organizací

Uzávěrka

26. 8. 2021

Číslo výzvy

CREA-CULT-2021-NET

Aktivní

Evropská výkonná agentura pro vzdělávání a kulturu (EACEA) vydala v rámci programu Kreativní Evropa Kultura výzvu na podporu Evropských sítí kulturních a kreativních organizací (CREA-CULT-2021-NET).

 

Cílem podpory evropských sítí kulturních a kreativních organizací je posílit schopnosti evropských kulturních a kreativních odvětví (KKO) čelit společným výzvám, rozvíjet talenty, inovovat a vytvářet podmínky pro růst a tvorbu pracovních míst. 

 

Výzva podpoří projekty realizované vysoce respektovanými sítěmi evropských kulturních organizací působícími na nadnárodní úrovni a pokrývajícími širokou škálu účastnických zemí Kreativní Evropy. Sítě musí mít společné poslání, pravidla řízení a práva a povinnosti členů, které jsou formálně specifikovány v příslušných dokumentech a odsouhlaseny členy sítě. Sítě by se měly skládat z koordinačního subjektu a jednotlivých členů. 

 

Termín uzávěrky je 26. srpna 2021 v 17 hod. 

 

Podrobnosti najdete zde  

Více informací o této i dalších aktuálních výzvách se dozvíte na Semináři k novým výzvám 2021, který proběhne ve středu 23. června od 10 hod.

Pro lepší představu, pro jaké typy organizací je výzva určena, se můžete podívat na brožuru, kterou vydala v roce 2018 Evropská komise a v níž představuje téměř tři desítky evropských sítí podporovaných Kreativní Evropou. Tyto sítě jsou rovněž zdrojem informací, příkladů z praxe, inspirace, nabídek k partnerství ve vašem oboru.  ​

Ke stažení

Kreativní
Evropa

dílčí program KULTURA

Výzvy

Akce

Nabídky partnerství

Kreativní Evropa v ČR 2014–2020

Novinky

STORIES

Užitečné odkazy

Kontakt

Kancelář Kreativní Evropa – KULTURA
Nekázanka 16
110 00 Praha 1

kultura@kreativnievropa.cz

Newsletter