Zavřít

STŘED ZÁJMU: IT – VÝZVA K PŘIHLAŠOVÁNÍ PROJEKTŮ

Kancelář Kreativní Evropa a festival Prototyp si Vás dovolují pozvat na akci Střed zájmu: IT, která se bude konat dne 19. 10. 2019 od 10 do 14 hodin v pavilonu A, Brněnského výstaviště v rámci festivalu Prototyp (18.–20. 10. 2019).

Střed zájmu: IT
Využití technologických inovací v uměleckých a kulturních projektech  

Jaké projekty lze prezentovat?
Přihlásit lze připravované i hotové projekty ze všech kulturních oborů (např.: film, divadlo, hudba, tanec, výtvarné umění, kulturní dědictví včetně památek, muzeí a galerií), které využívají nové technologie, aplikace nebo virtuální realitu a zároveň mohou být inspirací pro ostatní.

Jak se přihlásit?
Pokud chcete prezentovat svůj projekt, zašlete prosím následující informace: název, krátkou anotaci projektu v češtině (max. 1000 znaků), kontakt na organizaci/společnost a doprovodné materiály: fotografie projektu, odkaz na upoutávku.

Festival Prototyp vznikl v roce 2014 jako akce s cílem propojovat svět umění, vědy a technologií. Spojením zdánlivě oddělených a vzdálených oblastí vzniká každoročně kulturní akce pro široké spektrum návštěvníků. Během 5 uplynulých ročníků festival Prototyp navštívilo více než 9000 návštěvníků a vystavovalo zde přes 90 umělců.

Uzávěrka pro přihlášení projektů je 30. 9. 2019.

Informace a registrace projektů: Kancelář Kreativní Evropa – MEDIA, Anna Bartošková, T 606 622 201, E anna.bartoskova@kreativnievropa.cz