Zavřít

„The Future is Heritage“ summit – výzva k zasílání projektů

Jste student, mladý praktik nebo odborník, který se zabývá kulturním dědictvím? Chtěli byste si vyměnit znalosti a sdílet svůj projekt s dalšími mladými lidmi působícími v oblasti dědictví? Připojte se k nám na summitu „Budoucnost je dědictví“ v Berlíně ať slyšíme váš hlas!

V rámci Evropského roku kulturního dědictví 2018 se ve dnech 19. – 22. června 2018 v Berlíně uskuteční summit „Budoucnost je dědictví“ jako jedna z doprovodných událostí summitu „Sdílení dědictví, sdílení hodnot“.

Kulturní dědictví propojuje lidi napříč generacemi a je rozhodujícím faktorem při vytváření inkluzivní, zdravé a participující společnosti. Cílem tohoto summitu je shromáždit mladé lidi z celé Evropy, aby si vyměnili názory na dědictví.

Hledáme návrhy studentů, mladých odborníků nebo dobrovolníků ve věku 18-30 let, kteří v současnosti pracují s dědictvím a kteří mají projekt, který chtějí sdílet s ostatními.

Summit je iniciativou provincií Noord-Brabant, Gelderland, Overijssel a Nizozemského centra pro nehmotné dědictví (KIEN), který byl vyvinut ve spolupráci s Europa Nostra a hostitelem berlínského summitu.

Těšíme se na vaše návrhy a účast!