2. 4. 2026
Seminář KINO 2026
Srdečně zveme na seminář pro kinaře, distributory a další filmové profesionály KINO 2026, který se bude konat v rámci festivalu Dny evropského filmu v pátek 10. dubna 2026 od 10h v kině Přítomnost (Siwiecova 1, Praha 3).

Co se dělo v českých a evropských kinech v minulém roce? Jak připravit kino opravdu pro všechny diváky? Mají mít kina svůj vlastní svátek? Funguji v kinech evropské filmy? Bude rok 2026 pro kina divácky úspěšnější než rok 2025?
To vše, a ještě mnohem více se dozvíte na šestnáctém setkání filmových profesionálů KINO 2026 od Petra Vítka (Nové kino), Natálie Centkové (Kino Úsmev), Dana Krátkého (Asociace provozovatelů kin), Jaroslava Pecky (Unie Filmových Distributorů).
Seminář pořádá festival Dny Evropského filmu ve spolupráci s Novým kinem a Kanceláří Kreativní Evropa MEDIA.
Účast je nutné potvrdit na e-mail: .