Akademie IDU prodlužuje termín uzávěrky

Institut umění –⁠ Divadelní ústav otevírá další ročník vzdělávacího programu Akademie IDU pro kulturní manažery a prodlužuje uzávěrku do 22. ledna! Akce je i pro rok 2021 zaměřena na strategické myšlení, plánování a leadership. Program se bude konat ve třech dvoudenních blocích od února do června a pod vedením lektorů a koučů vás provede k vypracování strategického plánu.

Kurz je určen vedoucím pracovníkům (ředitelkám/ředitelům) kulturních organizací, kteří chtějí pracovat na definování a dosahování cílů svých organizací. Předpokladem účasti je, aby se vaše organizace nacházela ve stavu vhodném pro plánování dalšího rozvoje. Pro stabilitu vaší organizace, schopnost rozvíjet umělecké nápady či síťovat se na mezinárodní úrovni potřebujete vědět, kdo jste, co a pro koho děláte a kam směřujete. To vám pomůžeme pojmenovat ve formě strategie.

Vybraní účastníci budou během tří dvoudenních workshopů a dvou individuálních konzultací (on i offline) kontinuálně pracovat na řešení konkrétních úkolů, které povedou k vypracování celkového strategického plánu vaší organizace.

Podrobnější informace, termíny i odkaz na přihlášku najdete zde.

Všechny novinky