Sustainability management

Pětidenní kurz pořádaný International Screen Institute se zaměřuje na všechny aspekty řízení společnosti nebo projektu způsobem šetrným k životnímu prostředí.

Multioborový přístup programu zahrnuje pohled na udržitelnost z hlediska ekonomického, ekologického, kulturního i sociálního. Ekologické aspekty sahají od dodávek energie, služebních cest, akvizic a cirkulární ekonomiky až po to, jak prověřovat dodavatele a posilovat spolupracovníky. Pokud jde o sociální udržitelnost, kurz se blíže zaměří na wellbeing, rovnost a příležitosti pro lidi pracující v mediálním a kulturním sektoru. Bude informovat o tom, jak zavádět novou práci a modely spolupráce založené na zásadách spravedlnosti, bezpečnosti a duševního zdraví na pracovišti.

Cílem je pracovat na evropské standardní certifikaci s cílem pomoci vytvořit průmysl, který respektuje životní prostředí a lidi v něm.

Program je zaměřený na filmové a televizní profesionály, kteří se chtějí dozvědět, jak plánovat a udržitelně realizovat projekty nebo vést své organizace, a také na jednotlivce, kteří chtějí působit jako koordinátoři udržitelného rozvoje. Ideální účastník by měl dříve absolvovat školení nebo seminář na téma uhlíkové stopy. Vybráno bude 20 účastníků.

Kurzovné: 950 Eur (850 Eur Early bird do 24. 3. 2023)
ISI poskytuje STIPENDIA

Webinář ke kurzu zdarma – v úterý 21. března 2023 v 17:00

Datum konání kurzu: 19. – 23. 6. (Vídeň) a 22. – 24. 11. (online)
Uzávěrka registrací: 28. 4. 2023

Kontakt: