Konzultace KE MEDIA na @gamescom 2023

Vývojáři či producenti narativních videoher nebo interaktivních imerzivních projektů (VR/AR) se mohou zaregistrovat na individuální konzultaci o financování programu Kreativní Evropa MEDIA na veletrhu @gamescom.

Veletrh @gamescom, který je největší světovou událostí v oblasti počítačových her a videoher a největší evropskou obchodní platformou pro herní průmysl, se koná v Kolíně nad Rýnem od 23. do 27. srpna 2023. Zástupci národních kanceláří programu Creative Europe MEDIA ze 14 zemí v rámci networkingové akce od 23. do 25. srpna nabízí evropským videohermín profesionálům možnost individuálních konzultací videoherních projektů.

Program KE MEDIA podporuje vývoj narativních videoher a imerzivního obsahu, určených pro komerční distribuci granty až do výše 150 000 EUR (max. 50 % nákladů na vývoj). Žádost může podat herní studio, XR studio nebo audiovizuální produkční společnost. Nová výzva bude zveřejněna ještě letos s uzávěrkou v první polovině roku 2024.

Uzávěrka registrace na konzultaci: 14. srpna

Zároveň poprvé v historii nabízí media-stands.eu na veletrhu @gamescom evropským videohermín profesionálům po předchozí registraci možnost využívat společný stánek KE MEDIA. Zaregistrovaní profesionálové mohou využívat zázemí a služby stánku jako jsou stolky pro schůzky, wi-fi, bezplatný coffee bar a další. Více informací na e-mailu: .

Registrace na konzultaci ' @gamescom 2023 ' Registrace na stánek KE MEDIA '
Všechny novinky