Zavřít

Německá organizace hledá partnery pro projekt v oblasti performativního umění a sound artu

Německá platforma Eufonia zkoumá hranice a vztah mezi uměním, vědou a kulturou skrze médium zvuku. Hledá partnery pro projekt v oblasti performativního a vizuálního umění, literatury, poezie, umění a technologií, žurnalistiky a samosprávy.

Jedná se o Eufonia Festival, mezioborový festival věnovaný hudbě, zvuku a vědě. Propojuje několik oborů najednou (psychologie, genetika, zdraví, technologie, …) skrze koncerty, panelové diskuse, zvukové instalace, semináře, workshopy, vědecké experimenty a rituály. Předkládá informace a pokládá otázky o lidské podstatě a nahlížení reality na společenské i individuální úrovni.

Ideálními partnery pro festival jsou organizace zabývající se sound artem, psychologií, neurologií, sociologií, antropologií, komunikací a performativním uměním.

Organizace také hledá mezioborové projekty v oblasti zvuku a hudby se společenským dopadem, kterým by mohla být partnerem.

Jedná se o organizaci, která usiluje o financování z programu Kreativní Evropa Kultura, konkrétně v rámci výzvy na projekty evropské spolupráce 2021. Pro bližší představu si můžete projít databázi podpořených projektů.

Ozvěte se nejpozději do 21. 8. 2021.

Kontakt: Francesco Spaggiari, E francesco@eufonia.io

Odkazy

Kreativní
Evropa

dílčí program KULTURA

Výzvy

Akce

Nabídky partnerství

Kreativní Evropa v ČR 2014–2020

Novinky

STORIES

Užitečné odkazy

Kontakt

Kancelář Kreativní Evropa – KULTURA
Nekázanka 16
110 00 Praha 1

kultura@kreativnievropa.cz

Newsletter