Zavřít

Semináře Jak na granty (a nezbláznit se z toho)

Kancelář Kreativní Evropa uspořádá dva online semináře nazvané Jak na granty (a nezbláznit se z toho). Představíme Vám základní principy tvorby projektů, navedeme Vás v rozhodnutí  zda  o grant žádat, na co v žádostech nezapomenout, nebo jak administrovat více projektů najednou. Sdílet svoje zkušenosti budou zkušení žadatelé a projektoví manažeři. 

Semináře budou zaměřené obecně na žádosti o „velké“ granty, nebudeme představovat konkrétní grantové výzvy Kreativní Evropy. Akce je určena jak začátečníkům, tak zkušeným žadatelům i administrátorům projektů, kteří si chtějí doplnit dovednosti či se ujistit, že svou práci dělají dobře. 

První seminář zaměřený na tvorbu a podávání žádostí proběhne v pátek 14. 5. od 10 do 12 hodin online na platformě Zoom. Druhý seminář proběhne o týden později, 21. 5. opět od 10 do 12 hodin. Bude věnován tomu, jak mohou granty ovlivnit vaši organizaci a její směřování.

Oba semináře proběhnou online a provedou vás jimi Magdalena Müllerová a Eva Žáková (Kancelář Kreativní Evropa Kultura) a hosté. Účast je možná, jak na obou seminářích, tak na každém samostatně.

Registrujte se vyplněním online přihlášky do 12. 5.

Odkazy

Kreativní
Evropa

dílčí program KULTURA

Výzvy

Akce

Nabídky partnerství

STORIES

Novinky

Kulturní dědictví: Návod k (pou)žití

Užitečné odkazy

Kontakt

Kancelář Kreativní Evropa – KULTURA
Nekázanka 16
110 00 Praha 1

kultura@kreativnievropa.cz

Newsletter