Zavřít

Přihlaste se do letošního ročníku The European Creators‘ Lab

The European Creators‘ Lab zveřejnila výzvu na přihlášení do letošního ročníku Development Lab 2021 pro umělce, producenty a kreativní profesionály v oblasti imerzního vyprávění a inovativních technologií.

Program je určen pro spisovatele, režiséry, VR/AR vývojáře, herní designéry, programátory, filmaře, producenty, startupy, marketingové experty, novináře, umělce a další. Zaměřujeme se na vyprávění příběhů, vývoj obsahu a tvůrčí výzvy spojené s imerzními fikčními světy. DEVELOPMENT LAB každoročně hostí až 50 účastníků a partnerů z celé Evropy. Program nabízí odborné konzultace, masterclasses a workshopy. Letošní ročník proběhne online 15.-19. listopadu 2021.

Účastníci budou vybráni odbornou porotou dle osobní motivace a zkušeností. Uzávěrka pro přihlášení je 12. září.

The European Creators‘ Lab je od roku 2017 financovaná programem Kreativní Evropa MEDIA. Každoročně se jí účastní tvůrci z přibližně 25 zemí, kteří se učí jeden od druhého a od mezinárodních odborníků a mentorů. Řada projektů vytvořená v rámci The European Creators‘ Lab byla dále rozvíjena, financována, vybrána na mezinárodní festivaly a oceněna.

Odkazy

Kreativní
Evropa

dílčí program KULTURA

Výzvy

Akce

Nabídky partnerství

Kreativní Evropa v ČR 2014–2020

Novinky

STORIES

Užitečné odkazy

Kontakt

Kancelář Kreativní Evropa – KULTURA
Nekázanka 16
110 00 Praha 1

kultura@kreativnievropa.cz

Newsletter