Pozvánka na online prezentaci programu ZMINA: Obnova mezinárodní spolupráce

Ukrajinská nezisková, nevládní platforma pro kulturní iniciativy IZOLYATSIA zve zájemce o spolupráci na první online prezentaci programu ZMINA: Rebuilding International Cooperation, která se bude konat ve čtvrtek 28. září ve 14:00. Pracovním jazykem bude angličtina.

Chcete-li se akce zúčastnit, zaregistrujte se prostřednictvím tohoto formuláře, den před setkáním obdržíte odkaz na setkání ZOOM a připomínku.

ZMINA: Rebuilding je program na podporu projektů mezinárodní spolupráce mezi dvěma nebo více organizacemi ze zemí zapojených do programu Kreativní Evropa, včetně jednoho partnera z Ukrajiny. Cílem programu je rozvíjet a prezentovat projekty zobrazující přechod od válečné k poválečné obnově na Ukrajině, budovat nové vize budoucnosti, demonstrovat válečnou odolnost a vytvářet rozhovory, odborné znalosti a vědomosti o poválečné přestavbě a obnově. Maximální výše grantu na jeden projekt je 60 000 EUR.

ZMINA: Rebuilding je projekt spolufinancovaný Evropskou unií v rámci zvláštní výzvy k předkládání návrhů na podporu ukrajinských vysídlenců a ukrajinského kulturního a tvůrčího sektoru. Na projektu spolupracují IZOLYATSIA (UA), Trans Europe Halles (SE) a Malý Berlín (SK).

Více informací ' Registrace '
Všechny novinky