Semináře Jak na granty (a nezbláznit se z toho)

Kancelář Kreativní Evropa uspořádá dva online semináře nazvané Jak na granty (a nezbláznit se z toho). Představíme Vám základní principy tvorby projektů, navedeme Vás v rozhodnutí  zda  o grant žádat, na co v žádostech nezapomenout, nebo jak administrovat více projektů najednou. Sdílet svoje zkušenosti budou zkušení žadatelé a projektoví manažeři. 

Semináře budou zaměřené obecně na žádosti o „velké“ granty, nebudeme představovat konkrétní grantové výzvy Kreativní Evropy. Akce je určena jak začátečníkům, tak zkušeným žadatelům i administrátorům projektů, kteří si chtějí doplnit dovednosti či se ujistit, že svou práci dělají dobře. 

První seminář zaměřený na tvorbu a podávání žádostí proběhne v pátek 14. 5. od 10 do 12 hodin online na platformě Zoom. Druhý seminář proběhne o týden později, 21. 5. opět od 10 do 12 hodin. Bude věnován tomu, jak mohou granty ovlivnit vaši organizaci a její směřování.

Oba semináře proběhnou online a provedou vás jimi Magdalena Müllerová a Eva Žáková (Kancelář Kreativní Evropa Kultura) a hosté. Účast je možná, jak na obou seminářích, tak na každém samostatně.

Registrujte se vyplněním online přihlášky do 12. 5.

Jak na granty I: Žádosti ' Jak na granty II: Realizace a přínos '
Všechny novinky