Workshop MediaTech SPRINT 2024

Díky workshopu MediaTech SPRINT dostanou 4 vybrané společnosti z evropského audiovizuálního průmyslu („challenge owners“)  možnost najít řešení pro své obchodní výzvy ve spolupráci s vybranými profesionály z různých oborů („co-creators“).

  • Máte společnost v oblasti audiovizuálního průmyslu a chcete ji rozvinout novým směrem?
  • Potýká se vaše společnost s konkrétním problémem, který byste chtěli vyřešit?
  • Máte naopak zkušenosti v oblasti audiovize, VR, počítačových her, hudby, IT, marketingu a chtěli byste se o ně podělit s ostatními?

Přihlaste se do 27. června a zúčastněte se workshopu MediaTech SPRINT 2024, který se koná 24. září v německém Potsdam-Babelsbergu. Zahájení již v předvečer 23. září.

Účast na workshopu je zdarma. Všichni účastníci workshopu (challenge owners/co-creators) získají zdarma akreditaci na dvoudenní konferenci MediaTech Hub Conference.

Pro české profesionály (v roli co-creators) nabízí Kancelář Kreativní Evropa MEDIA uhrazení  nákladů na dopravu a/nebo ubytování. Pro více informací nás kontaktujte na adrese .

Uzávěrky přihlášek a odkazy na přihlašovací formuláře:
27. 6. 2024 (challenge owners) / 15. 8. 2024 (co-creators)​

SPRINT 2024 edition pořádá síť Kanceláří Kreativní Evropa MEDIA (Berlin-Brandenburg, Česká republika, Dánsko, Estonsko, Francie, Německo, Itálie, Španělsko, Norsko a Švédsko) ve spolupráci s MediaTech Hub Conference.

Přihláška pro Challenge-owners ' Přihláška pro Co-Creators ' MediaTech Hub Conference '
Všechny novinky