Webináře k předkládání žádostí Erasmus+ určené i kulturním organizacím

Dům zahraniční spolupráce již tento týden pořádá dva infowebináře k předkládání žádostí v rámci programu Erasmus+. Konkrétně se jedná o výzvy KA1 mobilita jednotlivců v oblasti Erasmus+ mládež a KA2 partnerství pro spolupráci v odborném vzdělávání. Do výzev se mohou zapojit i kulturní organizace, neformální skupiny a projekty pořádající workshopy, masterclasses nebo věnující se lekrorské práci v muzeiích, galeriích nebo divadlech.

Webinář pro předkládání žádostí KA1 Mobilita jednotlivců v oblasti Erasmus + mládež proběhne ve středu 14. 4. 2021 od 9 do 12 hodin. Je určen organizacím a skupinám, které působí v oblasti mládeže a které mají zájem o mezinárodní spolupráci. Účastníkům budou představené jednotlivé aktivity, finanční podmínky a tipy na zpracování žádosti. Na konci webináře bude prostor pro konzultace. Registrovat se můžete zde.

Webinář pro předkládání žádostí KA2 Partnerství pro spolupráci v odborném vzdělávání proběhne ve středu 14. 4. 2021 od 10 do 16 hodin. Webinář je určen organizacím působící v oblasti odborného i neformálního vzdělávání, které mají zájem o mezinárodní spolupráci. V jeho průběhu se účastníci seznámí se strukturou programu Erasmus+, dvěma typy Partnerství pro spolupráci, finančními podmínkami i žádostmi o grant. Prostor bude i na konzultace. Registrujte se do 12.4.2021 zde.

Oba webináře jsou zdarma a proběhnou na platformě MS Teams.

Informace o webináři KA1 ' Informace o webináři KA2 '
Všechny novinky