Evropský pitching projektů k výzvě Innovation Lab 2023

Zveme vás na speciální setkání k výzvě Innovation Lab 2023 ve středu 2. března. Pitching projektů, které se chystají žádat v této výzvě, proběhne online. Registrace pro diváky jsou otevřeny do 1. března 2023.

Registrujte se do 1. března na speciální setkání k výzvě Innovation Lab 2023. Připojte se k evropským aktérům, kteří představí projekty, s nimiž se chtějí do výzvy zapojit. Využijte možnost získat partnery a inspiraci!

Výzva Innovation Lab, která je otevřená do 20. dubna 2023, podporuje vývoj, testování a šíření inovativních nástrojů, modelů nebo řešení použitelných v audiovizuálním a dalších kulturních a kreativních odvětvích.

Jedná se o online networkingovou akci, kterou pořádají národní kanceláře programu Kreativní Evropa z 19 zemí společně s Evropskou komisí a Výkonnou agenturou EACEA. Koná se ve čtvrtek 2. března 2023 od 10:30 do 12:30.

Na setkání bude představena výzva a poté proběhnou pitche inovativních projektů z celé Evropy.

Přihlaste se do 16. února do 18:00 a představte svůj projekt.

Registrujte se do 1. března do 12:00 a zúčastněte se jako diváci.

Jednotlivé pitche budou trvat 5 minut. Následně budou probíhat Q&A sessions ve virtuálních místnostech s dalšími odborníky z oboru a s potenciálními partnery.

Akce '
Všechny novinky