Uzávěrka pro přihlašování projektů k pitchingu k výzvě Journalism Partnerships prodloužena

V pátek 1. července 2022 od 10:00 do 13:00 se online přes Zoom uskuteční pitching vybraných projektů, které chtějí žádat ve výzvě Kreativní Evropy Journalism Partnerships. European NEWS Pitch pořádá třináct Kanceláří Kreativní Evropa spolu s agenturou EACEA. 

Uzávěrka přihlášek pro účastníky s projektem byla prodloužena do 15. června.
Účastníci, kteří by se chtěli pitchingu zúčastnit pouze jako pozorovatelé bez projektu, se mohou zaregistrovat do 30. června.

Akci pořádají Kanceláře Kreativní Evropa z Belgie, Chorvatska, České republiky, Dánska, Francie, Německa, Maďarska, Irska, Nizozemska, Portugalska, Slovinska, Španělska a Švédska.

Více o akci zde.

Výzva NEWS-Journalism Partnerships, která má uzávěrku 7. 9., je určena pro projekty spolupráce mezi organizacemi působícími v oblasti médií. O podporu může žádat konsorcium alespoň 3 partnerů ze 3 různých zemí účastnících se programu Kreativní Evropa. Konsorcium může zahrnovat nezisková, veřejná a soukromá média (tištěná, online, rádio/podcast, TV) i další organizace působící v oblasti médií (asociace, NNO, novinářské fondy, vzdělávací organizace pro mediální profesionály).

Všechny novinky