Výzva Culture Moves Europe je stále otevřená

Jste umělkyně/umělec nebo pracujete v kultuře jako profesionál(ka)? Chcete vyjet do zahraničí? Připomínáme, že až do konce května je otevřená výzva Culture Moves Europe na individuální mobilitu!

Výzva je určena žadatelům z následujících odvětví: architektura, kulturní dědictví, design a módní návrhářství, literární překlad, hudba, scénická umění a výtvarné umění. Úspěšní žadatelé obdrží finanční podporu na cestovní náklady (doprava, ubytování, strava atd.) krátkodobého zahraničního pobytu v jedné ze zemí Kreativní Evropy. Ačkoliv je výzva otevřená až do 31. května 2023, žádat můžete kdykoliv. Přihlášky se vyhodnocují průběžně.

Question Time

Evropská komise a Goethe Institut pořádají každý pátek od 11 hodin tzv. Question Time. Pro účast na tomto online setkání, kde můžete organizátorům pokládat dotazy k výzvě, se prosím registrujte.

Kde hledat podrobnosti v češtině?

Výzvu jsme představili dne 10. listopadu 2022 na webináři s názvem Culture Moves Europe: Představení výzvy na krátkodobou mobilitu. Dvojjazyčný záznam z webináře můžete sledovat na Facebooku. Záznam v češtině najdete na našem YouTube.

Připravili jsme pro vás také leták factsheet Culture Moves Europe, kde najdete základní informace o programu v českém jazyce.

Výzva Culture Moves Europe ' Question Time '
Všechny novinky